Mmmm….te piękne widoki zapierające dech w piersiach, to czyste powietrze powodujące zawrót w głowie, pobliskie zwierzątka, które dopingują dzielnych kolarzy w swoich zmaganiach. Tak można określić malowniczą miejscowość Sanok. Tym razem nasz team 72D Freesport Trek Team udał się na już przedostatni maraton z cyklu „Cyklokarpaty” do Sanoka. Podróż minęła spokojnie, a zaciętość drużyny do walki spowodowała , że osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki, a mianowicie: Kuba w dystansie GIGA na 57 km zajął 4 miejsce w swojej kategorii. Natomiast Bartek zajął 6 miejsce w swojej kategorii na dystansie MEGA na 38km.
Trasa i tym razem nie była łatwa. Ciągłe górki, wzniesienia i od razu szybkie zjazdy. Niestety jednemu z naszych kolegów, Mateuszowi, pęknął łańcuch 7 km przed metą. Jednak jego długoletnie doświadczenie sprawiło, że szybko naprawił łańcuch i nadrobił stracony czas. Oczywiście na maratonie nie mogło również zabraknąć naszej „mamy” teamu, Irinki, która uwieczniała zmagania naszych „spartan”. W maratonie brał również udział Jan, który wcześniej doznał lekkiego wypadku na treningu. Pomimo tego stanął do boju razem z innymi.
Wywalczone miejsca dały grupie 72D Freesport Trek Team 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej w Sanoku.
Mamy nadzieję, iż nie zanudziliśmy Was swoimi opowiadaniami. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszych zdjęć jak i z promocjami, które dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia na trasie.